XXXIII Niedziela Zwykła – 18.11.2018r.

 1.  Aktualne godziny Mszy świętych, spowiedzi świętych, kancelarii: >>TUTAJ<<.

 2. Dzisiaj przedstawiciele Domu Samotnej Matki w Warszawie przed kościołem zbierają ofiary na funkcjonowanie swojego domu, a zwłaszcza na opał w okresie zimy.

 3.  Również dzisiaj o 10.25 w kościele odbędzie się katecheza dla dzieci klas IV SP przed rocznicą Komunii Świętej.

 4.  W sobotę na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy osoby, które w ubiegłych latach roznosiły opłatki i te, które w tym roku pragną się zaangażować w to szczytne dzieło. Na Mszy świętej opłatki zostaną uroczyście poświęcone, a następnie będą roznoszone po naszych domach.

 5.  W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela przed rozpoczynającym się 2 grudnia okresem Adwentu.

 6.  W przyszłą niedzielę o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas III SP przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

 7.  Również w przyszłą niedzielę o 16.00 w kościele katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie prosimy zabrać indeksy.

 8.  Pod ołtarzem jest jeszcze około 30 serduszek z imionami dzieci z polskich rodzin z Okręgu Wileńskiego. W ubiegłą niedzielę zostało wziętych 160 serduszek. Zachęcamy, byśmy wzięli serduszko z imieniem dziecka i zrobili dla niego paczkę świąteczną. Zrobione paczki przynosimy do przyszłej niedzieli 25 listopada z przypiętym serduszkiem, by do 6 grudnia prezenty dotarły na Litwę.

 9.  Za tydzień ofiary składane na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej Diecezji na warszawskim Tarchominie.

 10.  Jak w każdą niedzielę po Mszach Świętych o 9.00, 11.00, 12.30 do naszej kawiarenki parafialnej na gofry, ciasto, kawę, herbatę i inne smakołyki. Tradycyjnie zapraszamy do darmowej degustacji chleba domowego wypieku, a także wiejskiego smalcu.

 11.  Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe na terenie kościelnym.  Tym mocniej dziękujemy tym osobom, które co tydzień nie szczędzą swych sił i czasu ofiarując siebie służąc Bogu i nam wszystkim.

 12.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.