XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2016 r.

 1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych: dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16.30, zaś dla dorosłych - od poniedziałku do soboty o godz. 18.30. Natomiast w niedzielę dla wszystkich o godz. 17.15..
 2. Przypominamy, że przyjmujemy na wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe.
 3. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
 4. W sobotę o godzinie 12.00 będziemy gościć księdza biskupa Marka Solarczyka, który udzieli sakramentu bierzmowania i dokona poświęcenia pomnika św. Jana Pawła II.
 5. Prezydent miasta Legionowo zaprasza mieszkańców gminy Legionowo do skorzystania z bezpłatnego szczepienia ochronnego przeciw grypie w ramach miejskiego Programu Promocji Zdrowia. Bliższe informacje zawarte są na plakacie w gablocie.
 6. Zachęcamy do korzystania z naszej kawiarenki parafialnej.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 8. Przed kościołem ministranci rozprowadzają kalendarze misyjne na rok 2017 wydane przez Misjonarzy Kombonianów, którzy wspierają nas w pracy duszpasterskiej spowiadając, głosząc rekolekcje czy odprawiając Msze Święte. Cena kalendarza to jedyne 5 złotych.
 9. Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe na terenie kościelnym. Na piątek i sobotę również zapraszamy do wspólnych prac.
 10. Spotkania dla osób, które przyjmą bierzmowanie w najbliższą sobotę odbędą się w najbliższą środę (Msza św. o 18.00, różaniec i próba), a także w najbliższy czwartek (17.30 - spowiedź, 18.00 Msza św. różaniec i próba)
 11. Spotkania dla młodzieży, która w tym roku rozpoczęła przygotowania do bierzmowania: dla dziewcząt w niedzielę, 30 października o godzinie 16.00, zaś dla chłopców w niedzielę, 6 listopada o godz. 16.00).