XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019r.

  1.  Dzisiaj obchodzimy Dziewiętnasty Dzień Papieski pod hasłem: "Wstawajcie - chodźmy". Pod kościołem możemy złożyć do koszyków swoją ofiarę na stypendia dla młodzieży i biedniejszych rodzin wsi i miast. W ten sposób budujemy żywy pomnik św. Janowi Pawłowi II.

  2.  Również dzisiaj, 13 października - ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Msze świętą o godz. 18.00, a następnie na różaniec fatimski z procesją fatimską. Dzisiaj wyjątkowo nie będzie różańca o 17.15.

  3.  Dzisiaj o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas III SP przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

  4.  Jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjno - informacyjne dla dzieci komunijnych.

  5.  Również jutro o godz. 7.30 rano w kościele będzie odprawiona Msza święta w intencji firm z naszego legionowskiego rejonu polecając właścicieli, pracowników, kontrahentów i ich rodziny.

  6.  Także jutro kapłani odwiedzą chorych Parafian z posługą sakramentalną według tradycyjnego planu - grupa pierwsza od 9.00 rano, a grupa druga od 11.00. Nowych chorych możemy zgłosić dzisiaj w zakrystii.

  7.  W przyszłą niedzielę o godz. 10.25 w kościele odbędzie się konferencja - katecheza dla dzieci klas IV przed uroczystością Rocznicy Komunii świętej.

  8.  Również za tydzień w niedzielę, o godz. 16.00 w kościele spotkanie dla młodzieży, która w tym roku rozpoczęła swoje przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

  9.   Prezydent miasta Legionowo zaprasza do udziału w konferencji pt. "Trafna Interwencja" dotyczącej profesjonalnego podjęcia interwencji w stosunku do dziecka i jego najbliższej rodziny, która mierzy się z depresją czy kryzysami psychicznymi o nieznanym podłożu - termin: 21 października 2019r., godz. 10.00, sala widowiskowa Urzędu Miasta w Legionowie

  10.  W niedzielę, 27 października Koło Pomocy Specjalnej Troski przy TPD Legionowo po każdej Mszy świętej będą rozprowadzać znaczki z Logo znaczki z logo TPD. Zebrane fundusze będą przeznaczone na dofinansowanie paczek świątecznych dla podopiecznych.