XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018r.

 1.  Dzisiaj odbędą się następujące spotkania:

  - 10.25 - katecheza dla dzieci klas III SP przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej,

  - 12.00 - zebranie dla rodziców dzieci klas IV SP przed rocznicą Pierwszej Komunii Świętej,

  - 16.00 - zebranie dla rodziców ministrantów, bielanek i scholi jako wprowadzenie do nowego roku formacyjnego.

  Wszystkie powyższe spotkania odbędą się w kościele.

 2.  Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania:

  - dzisiaj w sali pod zakrystią dla młodzieży, która w zeszłym roku rozpoczęła cykl katechez (o 15.00 dla dziewcząt, a o 16.30 dla chłopców),

  - w przyszłą niedzielę, 30 września katecheza dla młodzieży, która w tym roku rozpoczyna swoje przygotowania (o 16.00 dla dziewcząt, a o 17.00 dla chłopców),

  - jutro (poniedziałek) w salce w pawilonie o 19.30 kolejne spotkanie dla dorosłych, którzy również przygotowują się do sakramentu bierzmowania.

 3.  W piątek o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.

 4.  W I-szą niedzielę października, tj. 7 października o godz. 19.00 w kościele rozpocznie się nowa edycja kursu przedmałżeńskiego. Nauki będą w  niedziele o godz. 19.00. Kurs zostanie zakończony przed świętami Bożego Narodzenia.

 5.   Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie - Tarchominie.

 6.  Dziękujemy wszystkim osobom, które w minionym tygodniu poprzez swoją modlitwę, pracę, ofiarę przyczyniły się do wielkiego dobra w naszej Parafii. Dziękujemy za ciężką pracę porządkową na terenie kościelnym.

 7.  Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 19.00 rozpocznie się 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończy się jutro na Mszy Świętej o godz. 19.00. Adorację poprowadzi Wspólnota dla Intronizacji Serca Pana Jezusa. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę adoracyjną.