XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020

 • Witamy bardzo serdecznie w naszej społeczności parafialnej księdza Marcina Wojtczaka, który od czwartku rozpoczął posługę kapłańską w naszej parafii. Życzymy księdzu Bożego Błogosławieństwa, siły i opieki Matki Bożej Fatimskiej.

 • W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Spowiedź na nowy rok szkolny w 1 piątek miesiąca od godziny 17:30.

 • We wtorek obchodzić będziemy 81 rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za naszą wolność a jednocześnie módlmy się aby historia drugiej wojny światowej nigdy się nie powtórzyła.

 • W tym tygodniu przypada:
  - I-szy czwartek miesiąca - po Mszy Świętej o godzinie 19:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22:00
  - I-szy piątek miesiąca - spowiedź od godziny 17:30 do 19:30
  - I-sza sobota miesiąca - po Mszy Świętej o godz. 19.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, które trwać będzie do godz. 21.00.
  - I-sza niedziela miesiąca - po Mszy Świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Procesja Eucharystyczna i możliwość adoracji do godziny 18:45

 • W piątek o godzinie 20:00 w kościele odbędzie się konferencja przed Sakramentem Chrztu Świętego. W konferencji biorą udział rodzice dzieci, ktore mają być ochrzczone w naszej parafii, bądź będą prosić o zgodę na chrzest w innej parafii oraz kandydaci na rodziców chrzestnych.

 • We wtorek, w godzinach 17:00 - 18:00 przed kościołem będzie można odebrać albumy z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej oraz płyty DVD i pendrive'y.

 • Fundacja "Pasja Życia" mieszcząca się przy ulicy Strużańskiej 2B organizuje bezpłatne warsztaty ze śpiewu i malarstwa dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty malarskie odbywać się będą we wtorki w godzinach 15:00-17:30 oraz 17:45-20:15. Warsztaty ze śpiewu odbywać się będą w weekendy. Więcej informacji na tablicy.

 • Dziękujemy za prace porządkowe na terenie przylegającym do naszego kościoła. Dziękujemy za koszenie, grabienie, zamiatanie. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości skierowanej ku naszej wspólnocie parafialnej. W przyszłą sobotę od godziny 8:00 czekamy na chętnych chcących wziąć udział we wspólnych pracach upiększających nasz teren.

 • Serdecznie zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w której znajdziemy mnóstwo ciekawych artykułów poruszających najważniejsze aspekty naszego życia.