XX Niedziela Zwykła – 19.08.2018r.

  1.  Układ Mszy Świętych, spowiedź i kancelaria parafialna w sierpniu: >>TUTAJ<<.

  2. W ubiegłą niedzielę w godzinach wieczornych grupa 50 dzieci wraz z opiekunami wróciła z tygodniowego wypoczynku z Darłówka. Dziękujemy Panu Bogu i Matce Bożej za czuwanie nad całą grupą, a opiekunom za troskliwą, fachową i pełną poświęcenia opiekę nad dziećmi.

  3.  Dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Weź plecak - daj wyprawkę". Jeszcze dzisiaj 210 plecaków wyjedzie na Litwę do polskich dzieci.

  4.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertami kierunków studiów na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

  5.  W dniach 23 - 26 sierpnia będzie można wziąć udział w kursie hagioterapii. Hagioterapia to przypomnienie dzisiejszemu człowiekowi, że posiada duszę duchową w której szczególnie obecny jest Bóg. Spotkanie z tym właśnie Trójjedynym Bogiem może doprowadzić do uzdrowienia człowieka. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

  6.  W przyszłą niedzielę 26 czerwca po Mszy Świętej o godz. 9.00 odbędzie się koncert poświęcony Matce Bożej w ramach IV Festiwalu Muzyki Kameralnej. Wystąpią artyści grający na skrzypcach, wiolonczeli i organach. 26 sierpnia to uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

  7.  Również tego dnia o godz. 19.00 w Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie odbędzie się koncert chóru Uniwersytetu Narodowego w San Juan (Argentyna).

  8.  Dnia 26 sierpnia w Parafii św. Jana Kantego odbędzie się festyn parafialny pod hasłem "Postaw na rodzinę". Więcej informacji na plakacie.

  9.  Serdecznie dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe. Na piątek i sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do wspólnej pracy.