XVIII Niedziela Zwykła – 04.08.2019r.

  1.  Dzisiaj z racji I-szej niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 12.30 procesja eucharystyczna i możliwość adoracji do 19.00.

  2.  Również dzisiaj w Muzeum Historycznym na Piaskach o 15.00 odbędzie się prelekcja pana dra Artura Bojarskiego pt" Powstanie 1944 w Legionowie".

  3.  Dnia 15 sierpnia o godz. 7.30 sprzed kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP wyruszy kolejny raj rowerowy do Ossowa szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920. Powrót około 15.00 z pól ossowskich.

  4.  We wtorek, 6 sierpnia przeżywać będziemy święto Przemienia Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o 18.00 i 19.00.

  5.  Rusza kolejna edycja akcji "Weź plecak - daj wyprawkę. No podeście scholi wyłożone są plecaki, które należy zabrać do domu i wypełnić przyborami szkolnymi - zeszytami, mazakami, piórnikami, a także tym wszystkim, co jest potrzebne dzieciom do szkoły. Wypełnione plecaki przynosimy do kościoła do przyszłej niedzieli. Wyprawki trafią do polskich dzieci na Litwie, które znajdują się trudnej sytuacji materialnej. Prosimy, aby artykuły w plecakach były nowe i nieużywane.

  6.  Informujemy, że ks. Wojciech, który nam pomaga w posłudze duszpasterskiej, służy w konfesjonale, sprawuje Eucharystię przebywa w szpitalu i jego stan jest poważny. Prosimy wszystkich o modlitwę w jego intencji.