XV Niedziela Zwykła

   • Jutro 13 lipca Dzień Fatimski. Zapraszamy na Msze Święte o godzinie 19:00, a następnie na procesję i różaniec fatimski. Prosimy, aby w procesji wzięły udział wszystkie chorągwie parafialne.

   • Jutro, jak zawsze 13 dnia miesiąca o godzinie 7:30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich firm działających na naszym, legionowskim rynku pracy. Będziemy modlić się w intencji właścicieli, pracowników, rodzin i kontrahentów. Kto by pragnął dopisać do listy swoją firmę, tego zapraszamy do zakrystii.

   • W czwartek 16 lipca w liturgicznym wspomnieniu Matki Bożej z Góry Karmel, na Mszy Świętej o godzinie 19:00 będą nakładane szkaplerze na osoby chętne do wypełniania zobowiązań wynikających z noszenia szkaplerzy. Osoby pragnące przyjąć szkaplerz zapraszamy w czwartek do zakrystii na godzinę 18:30 celem zapisania się do Rodziny Szkaplerza Świętego.

   • Przypominamy, że w okresie wakacji kancelaria jest czynna bez zmian. Msze Święte w dni powszednie i niedziele sprawowane są również bez zmian. Z sakramentu pokuty w dni powszednie skorzystać można 15 minut przed eucharystią, w niedziele, do południa podczas każdje Mszy Świętej, wieczorem na 30 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej.

   • Przypominamy, że we wtorki, w godzinach 14:00 - 15:00, a w czwartki w godzinach 13:00 - 14:00 wydawana jest żywność dla najuboższej części mieszkańców naszej parafii oraz miasta. Dochód takich osób nie może przekraczać kwoty 1 200zł netto. W pozostałe dni oraz w innych godzinach punkt wydawania żywności mieszczący się obok pomieszczeń garażowych będzie nieczynny.

   • W czasie wakacji we wtorki po Mszy Świętej o godzinie 19:00, możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. Adoracja kończyć się będzie błogosławieństwem eucharystycznym i Apelem Jasnogórskim.

   • We wtorki, w godzinach 17:00 - 19:00 , w budynku Centrum Pomocy Rodzinie skorzystać można z porad prawnika. Porady są nieodpłatne.

   • Przypominamy, że od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00 czynna jest Świetlica Środowiskowa dla dzieci. Uczestnicy świetlicy obok zajęć plastycznych, sportowych i innych uczestniczą w wyjazdach do parków rozrywki, kin, ZOO i innych.

   • Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe na naszym terenie. Tu trzeba zauważyć, iż pracy po piątkowym, silnym wietrze było wyjątkowo dużo. Za wysiłek włożony w uprzątnięcie terenu bardzo serdecznie dziękujemy.