XV Niedziela Zwykła – 16.07.2017r.

  1. Przypominamy, że w okresie wakacji w dni powszednie spowiedź 15 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. W niedzielę spowiedź w ciągu dnia bez zmian, natomiast przed wieczorną Mszą Święta 30 minut przed jej rozpoczęciem.
  2. Kancelaria w okresie wakacji czynna od poniedziałku do czwartku po ostatniej wieczornej Mszy Świętej (ok. 19.30). W piątki kancelaria nieczynna.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia pojazdów mechanicznych. Również święcenie pojazdów odbędzie się 25 lipca w święto św. Krzysztofa, patrona kierowców.
  4. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ostatnich dniach spieszyli z pomocą na rzecz naszej Parafii. Dziękujemy za ofiary, modlitwę, i nieocenioną pracę fizyczną w dziele upiększenia naszego terenu kościelnego.
  5. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców Legionowa do skorzystania z bezpłatnej oferty programów zdrowotnych: profilaktyka raka prostaty, profilaktyka nietrzymania moczu w ramach Miejskiego Programu Promocji Zdrowia. Wszelkie informacje dostępne na plakacie w gablocie parafialnej.