XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019r.

 1.  W piątek grupa 46 dzieci powróciła z tygodniowego wypoczynku w Szklarskiej Porębie. Dziękujemy Panu Bogu za opiekę, wychowawcom za ciężką posługę i pracę na rzecz dzieci.

 2.  Dzisiaj kolejna grupa dzieci wyjeżdża na wypoczynek do Szklarskiej Poręby. Dzieciom i opiekunom życzymy bezpiecznej drogi i szczęśliwego czasu wypoczynku w górach.

 3. W tym tygodniu przypada:

  – I – szy czwartek miesiąca – po Mszy świętej o godz. 19.00 i nabożeństwie majowym Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 22.00;

  – I – szy piątek miesiąca – uroczystość – spowiedź na każdej Mszy świętej;

  – I – sza sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP  po nabożeństwie majowym i trwać będzie do godz. 22.00;

  – I – sza niedziela miesiąca – po Mszy świętej o godz. 12.30  procesja eucharystyczna i możliwość adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie  do godz. 18.30.

 4.  Zapraszamy do Klubu Seniora osoby starsze na wspólnie twórczo spędzony czas. W ramach Klubu prowadzone są zajęcia: plastyczne, edukacyjne, językowe, sportowe i inne. Zadanie jest dofinansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020.