XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020r.

 •  Dzisiaj z racji przypadających jutro imienin ks. Piotra na każdej Mszy świętej delegacje różnych wspólnot naszej Parafii będą wyrażać wdzięczność ks. Piotrowi i składać życzenia. Już dzisiaj życzymy ks. Piotrowi obfitości Bożych darów, zdrowia, pomyślności w pracy duszpasterskiej, zwłaszcza na nowej Parafii w Warszawie, którą ks. Piotr obejmie 28 sierpnia. Życzymy opieki Matki Bożej Fatimskiej.

 •  Jeszcze dzisiaj o godz. 17.30 w salce pod zakrystią spotkanie dla rodziców dzieci, które w sierpniu wyjeżdżają na 7-dniowy wyjazd wypoczynkowy na Suwalszczyznę. Obecność obowiązkowa.

 •  Jutro, 29 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, a w piątek św. Tomasza, Apostoła. Zapraszamy na Msze Święte o 18.00 i 19.00.

 •  W tym tygodniu przypada:
  - I-szy czwartek miesiąca - po Mszy Świętej o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godziny 22.00.
  - I-szy piątek miesiąca - Spowiedź święta od 17.30 do 19.30.
  - I-sza sobota miesiąca - po Mszy Świętej o godz. 19.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, które trwać będzie do godz. 21.00.
  - I-sza niedziela miesiąca - po Mszy Świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i adoracja do godz. 18.45.

 •  W piątek o godz. 20.00 w kościele konferencja przed sakramentem chrztu świętego. W konferencji biorą udział rodzice dzieci, które mają być ochrzczone w naszej Parafii, będą prosić o zgodę na chrzest w innej Parafii oraz kandydaci na chrzestne i chrzestnych. 

 •  W okresie wakacji będzie czynna w naszej Parafii świetlica dla dzieci w godzinach 9.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku. W czasie funkcjonowania świetlicy dzieci będą uczestniczyć w zajęciach sportowych, plastycznych, będą wyjazdy do kina, muzeów, parków rozrywki, na basen. Pobyt w świetlicy jest darmowy. Zadanie jest dofinansowane przez Gminę Miejską Legionowo.

 •  Dziękujemy piekarni na PIM-ie za nieodpłatne przekazanie chlebków dla dzieci i ich rodzin w czasie uroczystości komunijnych.