Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Jutro 13 czerwca o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji firm, właścicieli, pracowników i ich rodzin działających na naszym legionowskim rynku. Zapraszamy także na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta i po niej wyruszy procesja fatimska w czasie której będziemy śpiewać litanię do Serca Pana Jezusa i modlić się na różańcu. Intencje proszę składać pod ołtarzem przed Mszą świętą. Tego dnia kancelaria będzie nie czynna.
2. We wtorek w godzinach 17:00-19:00 w budynku Centrum Pomocy Rodzinie nieodpłatnie przyjmował będzie prawnik.
3. W tym tygodniu w czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. W tym dniu zapraszamy na Msze święte o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 19.00. Po Mszy świętej o godz. 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Trasa procesji: ul. Długa w kierunku ul. Zegrzyńskiej i serwisówką do ul. Tatrzańskiej, ul. Tatrzańska do ul. Orląt Lwowskich. Bardzo proszę aby dzieci komunijne i rocznicowe wzięły udział w procesji w strojach liturgicznych.
4. W czwartek przed kościołem po Mszy świętej o godz. 7.30, 9.00 i po procesji Bożego Ciała Oaza z naszej parafii będzie rozprowadzała domowe wypieki. Serdecznie zapraszamy. Zebrane fundusze będą przeznaczone na wakacyjny wyjazd rekolekcyjny dla członków Oazy.
5. W przyszłą niedzielę 19 czerwca zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Józefa, patrona małżeństw i rodzin. Nabożeństwo będzie połączone z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną w związku z oktawą Bożego Ciała. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 18.15.
6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.30 odbędzie się kolejna katecheza dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
7. Od Bożego Ciała przez 8 dni będziemy obchodzić oktawę uroczystości. Po nabożeństwie czerwcowym będą odbywać się procesje eucharystyczne po naszym terenie kościelnym. Serdecznie zapraszamy.
8. Dziękujemy za pełne poświęcenia prace porządkowe na naszym terenie kościelnym. Zapraszamy do wspólnych prac w piątek i w sobotę. Rozpoczynamy o godz. 8.00.