Wakacje 2016 w naszej świetlicy środowiskowej

Kolejne wakacje na świetlicy przy parafii Matki Bożej Fatimskiej zakończyły się. Były to dwa miesiące przepełnione licznymi atrakcjami, wyjazdami, zajęciami edukacyjnymi, plastycznymi oraz sportowymi. Pod troskliwą opieką dzieci brały udział w zajęciach od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Odwiedziliśmy warszawskie ZOO, które zawsze cieszy się ogromną sympatią zwiedzających. Podczas kilkugodzinnego spaceru odwiedziliśmy wszystkich mieszkańców stołecznego ogrodu między innymi lwy, niedźwiedzia polarnym i rekina, który zrobił ogromne wrażenie. Były wyjazdy do kina na najnowsze bajki. Na basen, gdzie dzieci mogły skorzystać z kąpieli wodnych, oraz wielu atrakcji takich jak zjeżdżalnia. Odwiedziliśmy Eldorado Salę zabaw w Warszawie z której ciężko nam było się rozstać i powrócić do Legionowa.
Jak co roku niezapomnianą wycieczką okazał się wyjazd nad Zalew Zegrzyński i rejs tramwajem wodnym. Pozostałe dni spędzone na świetlicy to okazja by rozwinąć swoje talenty, plastyczne jaki i sportowe poprzez gry zespołowe , ponieważ przyjemnie zagrać np. w piłkę nożną mając możliwość stworzenia zespołu.
Gorące podziękowania za organizację, troskę, wsparcie i opiekę kierujemy pod adresem księdza Tomasza Chciałowskiego, prezesa Legionowskiego Stowarzyszenia AMICUS, Parafii Matki Bożej Fatimskiej przy finansowym wsparciu Prezydenta Miasta Legionowo Pana Romana Smogorzewskiego.
Świetlica zaprasza dzieci na zajęcia po wakacjach w każdy piątek w godzinach w godz. 16.00 - 19.00, oraz sobotę w godzinach 9.00-14.00.