VII Niedziela Zwykła – 19.02.2017r.

  1. Trwają ferie zimowe. Zapraszamy dzieci do świetlicy na zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 14.00. W czasie zajęć przewidziane są wyjazdy do kina, parku rozrywki i na basen. Zadanie jest dofinansowane przez Prezydenta Miasta Legionowo.
  2. Na wtorek na godzinę 19.00 do salki pod zakrystią zapraszamy osoby, które zapisały się na pielgrzymkę samolotową do Rzymu na początku maja. Obecność obowiązkowa.
  3. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta Wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas III przed I-szą Komunią Świętą.
  5. W ubiegłym tygodniu w godzinach nocnych na ul. Zegrzyńskiej wybuchł pożar w domu naszych Parafian. Zniszczeniu uległ dom, a trzy osoby w ciężkim stanie stanie z oparzeniami trafiło do specjalistycznych szpitali w Polsce. Dwoje z nich znajduje się w śpiączce. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12.30 będziemy się modlić o ich zdrowie. Praktyką lat minionych, kiedy wybuch gazu zniszczył dom na ul. Partyzantów, a dwa lata temu pożar zniszczył dom na ul. Grudzie pospieszyliśmy z pomocą. Również teraz zwracamy się o taką pomoc. Dom trzeba odbudować. Prosimy przedsiębiorców, hurtowników o pomoc w odbudowie. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz pokrzywdzonych. Każdy gest życzliwości jest iskierką dającą nadzieję, że można wrócić do normalności, że będzie dobrze.
  6. Kawiarenka parafialna w dniu dzisiejszym ze względu na ferie jest nieczynna. Zapraszamy za tydzień.