VI Niedziela zwykła

1. W dniu dzisiejszym przed kościołem do koszyków zbierane są ofiary na nasze diecezjalne Caritas, które na co dzień zajmuje się ludźmi bezdomnymi, chorymi, dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych.
2. Jutro obchodzimy święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
3. W poniedziałek, o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji firm, właścicieli, pracowników i ich rodzin z naszego legionowskiego regionu, którzy pragną oddać się w opiekę Matki Bożej Fatimskiej.
4. Również jutro o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjno-informacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
5. W sobotę, 19 lutego, po Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo do św. Józefa patrona małżeństw i rodzin. W czasie nabożeństwa będą omodlone intencje, które złożymy w stóp ołtarza.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.25 odbędzie się katecheza dla dzieci kl IV szkoły podstawowej przed rocznicą Komunii świętej, a o godz. 16.00 w salce pod zakrystią spotkanie formacyjne dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
7. Również w przyszłą niedzielę na godz. 19.00 do salki pod zakrystią zapraszamy osoby zainteresowane synodem o synodalności, który ma na celu odnowę Kościoła i pobudzenie nas wszystkich duchownych, osoby konsekrowane i świeckich do większej świadomości i odpowiedzialności za wspólnotę Kościoła.
8. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza do udziału w zbiórce elektrośmieci. Akcja trwa do końca roku. Wszelkie informacje znajdują się na plakacie umieszczonym w gablocie.