VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

 1.  Tydzień temu zakończyły się ferie zimowe. Również w kościele rozpoczynamy spotkania formacyjno - katechetyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców. Dzisiaj odbędą się następujące spotkania:

  - o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas IV SP przed rocznicą I Komunii św,

  - o godz. 16.15 katecheza dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.

 2.  Również dzisiaj w Muzeum Historycznym na Piaskach o godz. 15.00 odbędzie się prelekcja dr Mirosława Pakuły pt. "Korespondencja spod Warszawy - powiat legionowski w prasie z przełomu XIX i XX w.

 3.  W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.

 4.  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcącego nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi 11 (tzw. Królewska Dwójka) serdecznie zapraszają Kandydatów do klas pierwszych 3 i 4 - letniego Liceum oraz ich Rodziców na Dzień Otwarty w dniu 05.03.2019r. o godz. 18.00.

 5.  W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz małej 2-letniej Leny, która choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dziecko potrzebuje pionizatora, który utrzymuje pion, ponieważ mięśnie się nie wykształciły. Prośbę do naszej Parafii wystosowała mama Leny, która jest samotną matką wychowującą bliźnięta.

 6.  Również w przyszłą niedzielę o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas III SP przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 7.  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej parafialnej kawiarenki, która rusza po feryjnej przerwie.

 8.  Przed kościołem możemy również zakupić najnowszy numer "Idziemy" - tygodnika naszej diecezji.