1 KOMUNIA ŚWIĘTA – ZMIANY!

Szanowni Państwo!
W związku z coraz trudniejszą sytuacją epidemiczną w naszym kraju zmuszeni jesteśmy wprowadzić kilka zmian w już ustalonych harmonogramach spotkań.

Od tej chwili do odwołania zawieszamy wszystkie ustalone wcześniej spotkania z dziećmi przygotowującymi się do Sakramentu 1 Komunii Świętej, z dziećmi przygotowującymi się do uroczystości Rocznicowych 1 Komunii Świętej oraz z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Zawieszamy również wszystkie ustalone wcześniej terminy prób przygotowujących do przyjęcia Sakramentu 1 Komunii Świętej.

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci w czwartek 25 marca o godzinie 16:30 oraz w piątek 26 marca o godzinie 16:30 pozostają bez zmian.
W sobotę 27 marca o godzinie 16:30 Rekolekcje Wielkopostne tylko dla osób chętnych. Od tego dnia zawieszamy również wydawanie książeczek, albumików itp.

Podobnie w niedzielę 28 marca zawieszamy do odwołania spotkania o godzinie 10:25. Udział we Mszach Świętych dla osób chętnych. W celu uniknięcia zbyt dużej ilości osób przebywających jednocześnie w świątyni sugerujemy, by dzieci chcące wziąć udział we Mszy Świętej skorzystały również z Mszy odprawianych w innych godzinach. W niedzielę 28 marca odprawimy dodatkową Mszę Świętą o godzinie 15:00. Prognozy pogody na najbliższe dni zachęcają także do uczestnictwa we Mszach Świętych na zewnątrz, gdzie bez problemu zachowamy bezpieczny dystans od innych osób.

Uwaga rodzice dzieci przygotowujących się do Sakramentu 1 Komunii Świętej!
W poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia Bożego, czyli 12 kwietnia zapraszamy na spotkanie o godzinie 19:00 celem omówienia i ewentualnej weryfikacji terminów oraz podziału grup dzieci przystępujących do tego Sakramentu.