Razem łatwiej

Święta są zawsze wielką okazją do wyrażenia sobie wzajemnie życzliwości, zwłaszcza uroczystość Bożego Narodzenia. Wszyscy czekamy wtedy na niesamowite wrażenie z bycia razem i przybycie do nas specjalnego gościa jakim jest święty Mikołaj.

19 grudnia do licznej grupy dzieci z różnych zakątków naszego miasta, z różnych rodzin i środowisk do naszej parafii przybył święty Mikołaj. Czekając na szczególnego gościa dzieci mogły uczestniczyć w śpiewaniu kolęd i poczuć atmosferę bożonarodzeniową poprzez oglądanie specjalnego programu poświęconego temu wydarzeniu. Wszystko było ciekawe, ale nie tak ciekawe jak on - św. Mikołaj z MASĄ prezentów. Niektóre dzieci bały się podchodzić, nawet płakały, niektóre z lekkim drżeniem całowały siwą brodę zacnego "staruszka". Wszyscy chcieli otrzymać prezent. W trakcie potkania dzieci korzystały również z specjalnie przygotowanego na tę okazję posiłku.

Dziękujemy ludziom dobrej woli: firmie ciastkarskiej Tago, firmie piśmienniczej Granit, hurtowni zabawek Kris i oczywiście Urzędowi Miasta Legionowo. Razem jest naprawdę lepiej.