Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 11.06.2017

 1. We wtorek, 13 czerwca kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19.00, a następnie na procesję i różaniec fatimski.
 2. W tym tygodniu w czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, tzw. "Boże Ciało". Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 19.00. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 z kościoła tą samą trasą co zawsze wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.30.
 3. Po Uroczystości Bożego Ciała zapraszamy na oktawę tego święta. Przez osiem dni po nabożeństwie czerwcowym będzie miała miejsce procesja Eucharystyczna.
 4. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy pierwszą rocznicę konsekracji naszego kościoła.
 5. W niedzielę, 25 czerwca planujemy zorganizowanie dorocznego festynu parafialnego z poświęceniem rowerów, rajdem rowerowym, rozgrywkami piłki nożnej drużyn czteroosobowych. Planujemy również zorganizowanie loterii fantowej. Zwracamy się z prośbą o przyniesienie w tym tygodniu do kościoła niepotrzebnych gadżetów, które są w naszych domach.
 6. Jeszcze dzisiaj o godz. 19.00 Msza Święta Rycerzy św. Jana Pawła II. Po Eucharystii w salce pod zakrystią spotkanie dla Rycerzy. Zapraszamy także nowych kandydatów - mężczyzn, którzy pragną się formować według wskazań św. Jana Pawła II.
 7. Stowarzyszenie Pomocy Dziewczętom im. Eleonory Motylowskiej, działające w Warszawie zaprasza młode kobiety od 18 do 35 roku życia na kurs aktywizacji zawodowej ze szkoleniem dla opiekunke w terminie od 19 do 30 czerwca 2017 r., które odbędzie się w Warszawie. Kurs jest skierowany do osób stanu wolnego - studentek, absolwentek, osób pozostających bez pracy. Celem kursu jest przygotowanie do samodzielnego życia, do kobiecych ról społecznych, nabycie umiejętności w zakresie opieki oraz wiedzy potrzebnej do skutecznego znalezienia i utrzymania pracy. Telefon kontaktowy - 882 178 464
 8. Prezydent Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców do ratusza w dniach:
  - 20 czerwca (wtorek) w godz. 9.00 - 15.00 w celu wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Ponadto bezpłatne badania wzroku (badanie dla osób powyżej 16 r. ż.)
  - 24 czerwca (sobota) w godz. 9.00 - 16.00 bezpłatny Osteobus (badania w kierunku osteoporozy) oraz bezpłatne badanie wzroku (badanie dla osób powyżej 16 r. ż.)
 9. Serdecznie dziękujemy tym osobom, które nie szczędziły sił i czasu w minionym tygodniu i pracowały przy porządkach na terenie kościelnym. W tym tygodniu na piątek i sobotę zapraszamy do wspólnej pracy.