Nie próżnujemy!

Dawno nic nie pisaliśmy. Nie wynika to bynajmniej z lenistwa, lecz z tego, że jesteśmy baaardzo zajęci! Cały czas ciężko pracujemy! Niebawem, bo 9 i 10 marca odbędzie się konkurs form scenicznych i medialnych. Do tego konkursu przygotowujemy się już od kilku miesięcy. Wystawimy sztukę! O tytule nie wspominamy, niech to będzie niespodzianką! Zdjęcia z prób możecie obejrzeć w galerii. Oprócz przygotowań do wystawienia sztuki wykonujemy także wiele innych prac! W pracowni florystyczno - ogrodniczej, rękodzieła artystycznego oraz krawiecko - hafciarskiej nie próżnuje się! Do 10 marca trzeba zgłosić prace, które wezmą udział w konkursie plastycznym. Nie zapominajmy też, że za dwa miesiące Wielkanoc! Przed świętami, za zgodą proboszcza księdza prałata Tomasza Chciałowskiego chcemy zorganizować kiermasz naszych świątecznych wyrobów. Powolutku powstają więc różne stroiki, pisanki i inne "dzieła sztuki", które już niebawem ozdobią nasze mieszkania.
Jak powszechnie wiadomo, praca pozytywnie wpływa na kondycję i apetyt. Terenu nam nie brakuje więc, gdy tylko pogoda pozwala udajemy się na króciutki spacerek. Jeśli ktoś nie ma ochoty na spacer może rozluźnić mięśnie w gabinecie rehabilitacyjnym. Pora na posiłek. Jakie to szczęście, że w naszym warsztacie jest pracownia gospodarstwa domowego. Dzięki pani Konstancji i jej podopiecznym nie grozi nam anoreksja! Z pełnym brzuchem raczej ciężko jest zmotywować się do pracy, siłą rzeczy przychodzi więc pora na odpoczynek! Relaksujemy się przy grach planszowych, podczas układania puzzli, rysowania, malowania itd.
I tak z dnia na dzień upływa nam życie w Warsztacie Terapii Zajęciowej św. Rity w Legionowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!