IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś o 10:25 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (gr. I), a o 16:00 w kościele spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W środę rozpoczęliśmy nowennę przed uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej o 18:00 zachęcamy do wspólnego rozważania i litanii. Dziś ta nowenna będzie odprawiona po nabożeństwie gorzkich żali.
  3. Jutro o godz. 7:00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji firm działających na legionowskim rynku. Za wstawiennictwem M. B. Fatimskiej będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla właścicieli, pracowników, ich rodzin i kontrahentów
  4. W piątek 19 marca będziemy obchodzić uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. Msze Św. o godz. 9:00, 17:00 i 18:00. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia post od pokarmów mięsnych. Po Mszy Św. o godz. 18:00 nastąpi specjalne nabożeństwo do tego jakże wielkiego świętego stojącego w cieniu Matki Bożej i Pana Jezusa. Ten rok kościelny jest poświęcony św. Józefowi by od niego uczyć się wiary, miłości małżeńskiej i rodzinnej.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. o godz. 9:00, 11:00 i 12:30 Klub Seniora zaprasza na kiermasz różnych przedmiotów i ozdób wykonanych własnoręcznie przez podopiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z dorobkiem artystycznym naszych seniorów i do zakupu prezentowanych wyrobów.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10:25 odbędzie się konferencja dla dzieci kl. IV SP przed rocznicą Komunii Św.
  7. Przed kościołem możemy nabyć Paschaliki Caritas na stół wielkanocny. Również bielanki rozprowadzają kartki świąteczne za dobrowolną ofiarę, która zasili ich fundusz formacyjny.
  8. Wczoraj Liturgiczna Służba Ołtarza wraz z rodzicami i ks. Marcinem przeżywała w Niepokalanowie swój doroczny dzień skupienia. Zachęcamy chłopców i dziewczęta do dołączenia jako kandydaci na ministrantów i bielanki.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła i za wszelką życzliwość.
  10. Dziękujemy za prace porządkowe na terenie przykościelnym.