IV Niedziela Wielkanocy – 22.04.2018r.

  1. Dzisiaj przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a zwłaszcza Koło Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Legionowie rozprowadzają znaczki z logo TPD i w ten sposób zbierają ofiary na dofinansowanie letniego wyjazdu osób niepełnosprawnych.

  2. Jutro w kościele obchodzić będziemy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i patrona Polski. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 17.00 i 18.00. Tego dnia pamiętajmy szczególnie o naszym Księdzu Wojciechu, który będzie obchodził swoje imieniny. Naszą życzliwość wobec solenizanta wyrazimy/liśmy  dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 9.00 powierzając Księdza Wojciecha Panu Bogu i opiece Matki Bożej Fatimskiej.

  3. We wtorek kapłani odwiedzą naszych chorych Parafian. Grupa I od godz. 9.00, grupa II od godz. 11.00. Chorych można zgłaszać w zakrystii do jutra włącznie.

  4. W środę będziemy oddawać cześć św. Markowi Ewangeliście. Tego dnia pamiętajmy o JE Ks. Bp Marku Solarczyku, któremu patronuje św. Marek.

  5. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.

  6. Serdecznie dziękujemy tym osobom, które w tych ostatnich dniach nie szczędzili swych sił w pracy na terenie kościelnym. Dziękujemy paniom i panom za ich nieocenioną pracę dla naszego wspólnego dobra, aby teren teren kościelny przyciągał, a nie odpychał bałaganem. Bóg zapłać.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

  8. Zapraszamy po Mszach Świętych o 9.00, 11.00, 12.30 do naszej kawiarenki parafialnej na gofry, ciasto, kawę, herbatę i inne smakołyki. Tradycyjnie zapraszamy do darmowej degustacji chleba domowego wypieku, a także wiejskiego smalcu.