III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś ks. proboszcz obchodzi dzień imienin i urodzin. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Fatimskiej. W dniu dzisiejszym jest nieobecny wśród nas z powodu dolegliwości ortopedycznych.
  2. Przed kościołem możemy nabyć Paschaliki Caritas na stół wielkanocny. Również bielanki rozprowadzają kartki świąteczne za dobrowolną ofiarę, która zasili ich fundusz formacyjny.
  3. Również dziś z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do godz. 17:15, czyli do momentu rozpoczęcia nabożeństwa Gorzkich Żali.
  4. Jutro Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy zdrowia, miłości, szacunku i opieki Matki Bożej – największej ze wszystkich niewiast
  5. We wtorek w Centrum Pomocy Rodzinie w godz. 17-19 będzie można również nieodpłatnie skorzystać z porad prawnika.
  6. W środę rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej będziemy modlić się do tego wielkiego, choć niedocenionego świętego.
  7. W tym tygodniu nie będzie spotkania formacyjno-informacyjnego dla rodziców dzieci komunijnych. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.
  8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w czwartek, piątek i sobotę przed Niedzielą Palmową
  9. Za tydzień o 16:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  10. Zachęcamy do przekazania 1% ze swoich podatków na rzecz Legionowskiego Stowarzyszenia AMICUS, które działa w parafii, w mieście, w powiecie i poza granicami. KRS podany jest w biuletynie oraz na ulotkach.