5 Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj, jak słyszeliśmy tydzień temu, z inicjatywy Rycerzy św. Jana Pawła II przed kościołem zbierane są ofiary na rzecz Domu Samotnej Matki prowadzonego przez siostry Urszulanki w Legionowie.
 2. Również dziś z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do godz. 17:50. Po wystawieniu (ok. 13:45) zebranie dla Kół Żywego Różańca
 3. W poniedziałek o godzinie 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjno-informacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. W tym samym czasie w kawiarence spotka się grupa Duszpasterstwa „Talent” skupiająca przedsiębiorców i właścicieli firm.
 4. We wtorek w godz. 17-19:00 w budynku Centrum Pomocy Rodzinie będzie nieodpłatnie przyjmował prawnik.
 5. W czwartek, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy 29 Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii program przedstawia się następująco:

9:00 – Msza Św. w intencji chorych z sakramentem Namaszczenia Chorych
17:00 – Msza Św. parafialna
18:00 – Msza Św. z modlitwą za chorych
18:45 – Różaniec w intencji chorych i adoracji Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem na zakończenie

 1. W piątek o godz. 7:30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji przedsiębiorców, pracowników, kontrahentów i ich rodzin z terenu Legionowa z prośbą do M. B. Fatimskiej o opiekę.
 2. Dziękujemy wszystkim paniom i panom za pomoc w rozbieraniu dekoracji świątecznych w środę oraz za porządkowanie terenu kościelnego w sobotę.
 3. W przyszłą niedzielę odbędą się następujące spotkania:
 • o godz. 10:25 – katecheza w kościele dla dzieci kl. III SP przed I Komunią Św. – gr. I
 • o godz. 16:00 – katecheza w sali pod kancelarią dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
 • o godz. 19:00 – w sali pod kancelarią konferencja dla zakochanych i małżeństw pt.: Przez śmiech do lepszego małżeństwa.