4 Niedziela Zwykła

 1. We wtorek Obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego Popularnie nazywane świętem MB Gromnicznej. Zapraszamy na msze święte O 9:00, 17:00 i 18:00. Na każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia gromnic które możemy już dzisiaj nabyć przed kościołem. Będą one również rozprowadzane 2 lutego przed każdą Mszą Św.
 2. W środę na godzinę 8:00 zapraszamy panów i panie do rozbiórki dekoracji świątecznych w kościele i na zewnątrz.
 3. W tym tygodniu przypada
 • I czwartek miesiąca - po Mszy Św. O godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość adoracji do godz. 21.
 • I piątek miesiąca - spowiedź w godz. 16:30-18:30; o godz. 19.00 w kościele konferencja dla rodziców przed chrztem dziecka i dla kandydatów na rodziców chrzestnych oraz samych chrzestnych.
 • I sobota miesiąca - Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny odbędzie się po Mszy Św. O godz. 18.00 i będzie trwało do godz. 20.00
 • I niedziela miesiąca - po Mszy Św. O godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
  i możliwość w ciszy, w samotności adoracji do godz. 17:50. Po Mszy Św. O godz. 12:30 w sali pod kancelarią odbędzie się zebranie dla Kół Żywego Różańca
 1. Prezydent Miasta Legionowo, informuję iż istnieje możliwość bezpłatnego dowozu do punktu szczepień dla seniorów, którzy umówili się na szczepienie przeciw covid-19. Działanie to przeznaczone jest tylko dla osób mających trudności w poruszaniu się, bez możliwości samodzielnego dotarcia na szczepienie lub posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N Lub odpowiednio pierwszą grupę Z wyżej wymienionymi schorzeniami. Szczegółów na ten temat można dowiedzieć się Na infolinię Urzędu Miasta Legionowo tylną w dni pracujące od 8:00 do 16:00. Numer infolinii to 22 766 4084. Zadanie koordynuje Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
 2. W przyszłą niedzielę z inicjatywy Rycerzy Świętego Jana Pawła II przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na wsparcie Domu Samotnej Matki w Legionowie prowadzonego przez siostry Urszulanki.
 3. W minionym tygodniu została zamontowana mozaika obrazu Światłość Świata. Dziękujemy Panu Andrzejowi Bochaczowi i jego zespołowi za wykonanie i montaż mozaiki.
 4. Zakończyliśmy nasze Msze Święte Kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy skorzystali z naszego zaproszenia do wspólnej modlitwy i błogosławieństwa Bożego. W naszych spotkaniach wzięło udział blisko 600 rodzin. Dziękujemy również za złożone ofiary na rzecz kościoła, na nowe inwestycje i bieżące wydatki, bo jak widzimy wszystko jest coraz droższe na przykład energia elektryczna.
 5. Przypominamy że od 1 lutego wracamy do rozkładu Mszy Św. w dni powszednie o godzinie 17:00 i 18:00. We wtorki o 18:00 spotyka się wspólnota ewangelizacyjno-dobroczynna Przymierze Miłosierdzia, w czwartki również o 18:00 - Odnowa w Duchu Świętym. Młodzież w wieku 11-19 l. zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie (Oazy) w piątki od 18:00 do 21:00.