32 Niedziela zwykła

1. W dniu dzisiejszym z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.30. W tym czasie zapraszamy do indywidualnej adoracji w ciszy i skupieniu.
2. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wyczytywane wypominki oktawalne w intencji których o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta.
3. Również dzisiaj odbędą się następujące spotkania: o godz. 16.00 dla młodzieży klas VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, o godz. 17.00 dla rodziców bielanek, scholi i służby liturgicznej w kawiarence a o godz. 19.00 kolejne spotkanie dla narzeczonych w ramach kursu przedmałżeńskiego.
4. Jutro o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III szkoły podstawowej w ramach przygotowania formacyjno-informacyjnego przed uroczystością I Komunii świętej.
5. Również jutro w godz. 18.00-20.00 nieodpłatnie będzie przyjmował psycholog, a we wtorek w godz. 17.00-19.00 również nieodpłatnie będzie przyjmował prawnik.
6. W środę odbędzie się pielgrzymka szlakiem bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego do Zuzeli, Andrzejewa, Loretto, Kamieńczyka. Wyjazd o godz. 7.30, powrót ok godz. 18.00. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc.
7. W czwartek obchodzić będziemy Święto Niepodległości. Zapraszamy na Msze święte o godz. 17.00 i 18.00 podczas których będziemy modlić się o pomyślność dla naszej Ojczyzny jednocześnie pamiętając o minionych pokoleniach walczących o naszą niepodległość.
8. W piątek, 12 listopada, o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji przedsiębiorców, właścicieli, pracowników i ich rodzin z naszego legionowskiego terenu. Podczas Mszy świętej będziemy się oddawać w opiekę Matki Bożej Fatimskiej.
9. Wspólnota Międzynarodowy Wolontariat Sacre Coeur zaprasza osoby w wieku 18-35 lat do zaangażowania się w wolontariat misyjny z możliwością posługi w innym kraju. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
10. W przyszłą niedzielę przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na rzecz pomocy osób, które z różnych krajów przedostają się na teren naszej Ojczyzny. Tych osób nie możemy pozostawić w potrzebie. Ofiary będą przekazane na rzecz Caritas Polska, która uczestniczy w dziele niesienia pomocy także i tym osobom. Również te ofiary będą przeznaczone na rzecz kościoła prześladowanego.
11. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie dla dzieci klas III szkoły podstawowej w ramach przygotowania do I Komunii świętej.
12. Dzisiaj młodzież oazowa rozprowadza flagi narodowe, papieskie i maryjne, które będziemy mogli wykorzystać przy okazji różnych świąt państwowych i kościelnych.
13. Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe na naszym terenie.