29 Niedziela Zwykła

 1. W wyniku włączenia Legionowa do czerwonej strefy epidemiologicznej zaistniały nowe obostrzenia dotyczące również naszej obecności w kościele. W naszej świątyni jednorazowo może przebywać 115 osób na nabożeństwie. Przed kościołem nie ma limitu uczestnictwa. Jesteśmy cały czas zobowiązani do chodzenia w maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu
 2. Wszystkie spotkania grup formacyjnych zostają przeniesione do kościoła.
 3. Jeszcze dzisiaj o godz. 10:25 katecheza dla dzieci kl. IV przed rocznicą I Komunii Św.
 4. Również dzisiaj o godz. 16:00 spotkanie młodszych kandydatów do Bierzmowania (kl. 8)
 5. Dzisiaj o godz. 19:00 w kościele katecheza dla narzeczonych w ramach kursu przedmałżeńskiego. W związku z czym wyjątkowo ministrantów i lektorów studiujących i pracujących zapraszamy na spotkanie o godz. 19 do kawiarenki.
 6. Msza św. dziękczynna w intencji pielgrzymów, którzy w październiku pielgrzymowali do Częstochowy będzie odprawiona 23.10.2020 r. o godz. 18:00
 7. W czwartek 22.10.2020 o godz. 18:00 Msza św. ku czci Św. Rity - patronki spraw trudnych i beznadziejnych, a następnie nabożeństwo. Przed Mszą Św. przy wejściu do kościoła będzie można nabyć róże.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 10:25 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. na katechezę. Ze względu a bezpieczeństwo dzieci zostały utworzone dwie grupy katechetyczne:
  1. W II niedzielę miesiąca - dzieci z SP 1, SP 4, SP 8 (klasa A) SP z Józefowa
  2. W IV niedzielę miesiąca (od 25.10.2020) - dzieci z SP 8 (klasy B-E)
 9. Również za tydzień o godz. 16:00 w kościele odbędzie się kolejny egzamin dla starszych kandydatów do Bierzmowania z zachowaniem wszelkich przepisów epidemiologicznych. Prosimy o przyniesienie swoich długopisów.
 10. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną nasza kawiarenka zostaje zamknięta do odwołania
 11. W sobotę o godz. 19:15 zapraszamy na spotkanie dla osób, które miały udać się na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii. Pielgrzymka nie doszła do skutku z powodu epidemii, w związku z czym należy się zwrot zapłaconych zaliczek.
 12. Ministranci przed kościołem rozdają kartki wypominkowe roczne, oktawalne i jednorazowe