11 Niedziela Zwykła

  1. W dzisiejszą niedzielę zbieramy art. spożywcze o przedłużonej dacie do spożycia (kasza, makaron, mąka, cukier, olej itp.) oraz art. chemiczne z myślą o naszych rodakach zamieszkałych na Litwie: w Turmontach, Kowalczukach i Jałówce. Powyższe art. należy przynieść do kościoła i złożyć je przy prezbiterium na stopniach scholi. Jutro wszystkie produkty zostaną posegregowane i w tym tygodniu dostarczone naszym transportem szczególnie do najbiedniejszych naszych rodaków zamieszkałych na terenie Litwy.
  2. Dziś o godz. 17 odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Również w dzisiaj zapraszamy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19:00 - na Msza Św., a po niej procesja i różaniec fatimski. Przy każdej kapliczce różańcowej będą wyczytywane intencje, które złożymy przy ołtarzu przed Mszą Św.
  4. W poniedziałek o godz. 7:30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji firm, właścicieli, pracowników i ich rodzin działających na naszym legionowskim rynku. Będziemy zawierzać przyszłość tych firm M.B. Fatimskiej.
  5. W sobotę po Mszy Św. o godz. 19:00 będzie sprawowane nabożeństwo do św. Józefa – patrona rodzin chrześcijańskich i opiekuna małżeństw, a następnie nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa. Tego dnia przypada również kolejna rocznica konsekracji naszego kościoła.
  6. Odnowa w Duchu Świętym przy parafii Miłosierdzia Bożego w Legionowie organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 19.06.2020 r. (sobota) w godz. 5:15 – 21:00. W programie Msza Św. w Kaplicy Matki Bożej i zwiedzanie Jasnej Góry z przewodnikiem, obiad i wizyta w sanktuarium MB Patronki Rodzin w Leśniowie oraz wizyta w sanktuarium MB Gidelskiej. Koszt 125 zł. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie przed kościołem.
  7. 23 czerwca (środa) organizujemy autokarową pielgrzymkę do Łowicza i Lichenia. Wyjazd o 7:00, powrót ok. 21:00. Koszt wyjazdu z obiadem to 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 w salce pod zakrystią odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci, które w sierpniu wyjeżdżają na tygodniowy wypoczynek na Suwalszczyznę. Obecność Obowiązkowa.
  9. Dziękujemy opiekunom Liturgicznej Służby Ołtarza za zorganizowanie i przeprowadzenie kiermaszu związanego z Dniem Dziecka
  10. Dziękujemy za prace porządkowe na naszym terenie kościelnym w minionym tygodniu. Dziękujemy za koszenie, zamiatanie i inne czynności upiększające nasz teren, zwłaszcza że pogoda często nie była sprzyjająca.