XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018r.

 1. Układ Mszy Świętych, spowiedzi i kancelarii: >>TUTAJ<<.

 2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.30 nastąpi uroczyste otwarcie i poświęcenie zmodernizowanych ulic Obrońców Lwowa oraz Długiej. Dziękujemy zarządowi miasta Legionowo, a zwłaszcza panu Romanowi Smogorzewskiemu - Prezydentowi Miasta za otwartość i olbrzymią troskę, by miasto nasze stawało się coraz piękniejsze i nowocześniejsze. Dziękujemy również radnemu panu Jackowi Zawadzie za zainicjowanie przebudowy ulic oraz czuwanie by realizacja mogła dojść do skutku.

 3.  Jutro o godz. 19.30 w szarych pawilonach katecheza dla dorosłych przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

 4.  Kandydaci do sakramentu bierzmowania, którzy w zeszłym roku rozpoczęli swoje przygotowania mają spotkanie w niedzielę, 23 września - dziewczęta o 15.00, a chłopcy o 16.30. Zaś kandydaci z 8 klasy SP oraz III gimnazjum, którzy w tym roku rozpoczęli przygotowania do sakramentu bierzmowania mają spotkanie w niedzielę 30 września - dziewczęta o 16.00, chłopcy o 17.00.

 5.  W przyszłą niedzielę odbędą się następujące spotkania:

  - o 10.25 w kościele katecheza dla dzieci klas III SP przed Pierwszą Komunią Świętą;

  - po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kościele spotkanie dla rodziców klas IV SP przed Uroczystością Rocznicy Komunii Świętej;

  - o godz. 16.00 w kościele dla rodziców ministrantów, bielanek i scholi na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego;

 6.  W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 19.00 rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja zakończy się Mszą Świętą w poniedziałek o 19.00. Zachęcamy do spotkania z Jezusem Eucharystycznym.

 7.  Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty Oazowej w piątki o godz. 17.00 w szarych pawilonach.

 8.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.