XXI niedziela zwykła

1. W minionym tygodniu zakończyliśmy akcję – Weź plecak – daj wyprawkę. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w dzieło niesienia pomocy dzieciom potrzebującym naszego wsparcia. Dziękujemy za artykuły papiernicze, które posłużą dzieciom w zdobywaniu wiedzy.
2. Jutro, w poniedziałek, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Rity. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta ku czci tej szczególnej świętej a później wspólne modlitwy. Intencje będzie można złożyć pod ołtarzem przed Mszą świętą. Róże też będzie można zakupić przed Mszą świętą.
3. W piątek 26 sierpnia obchodzić będziemy w Kościele uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 18.00 i 19.00. Podczas Mszy świętej o godz. 19.00 będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach z racji ostatniego piątku miesiąca, gdzie tradycyjnie pamiętamy o zmarłych.
4. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie dla osób starszych, samotnych w związku z Teleopieką. Kto jeszcze chciałby skorzystać z tej całkowicie darmowej formy troski o zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych, zwłaszcza seniorów, zapraszamy w czwartek na godz. 17.00 na kolejne spotkanie poświęcone temu zagadnieniu.
5. W sobotę 10 września Koła Żywego Różańca organizują autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. W programie: Msza święta, Droga Krzyżowa po wałach i zwiedzanie Sanktuarium z przewodnikiem. Koszt całkowity wyjazdu to 80 zł. Wyjazd o godz. 5.00, powrót ok 20.00. Zapisy w zakrystii.
6. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza święta ślubna. Osoby zazwyczaj uczęszczające na tę Mszę świętą, zapraszamy na godz. 19.00.