XX Niedziela Zwykła – 20.08.2017r.

  1. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary na rzecz mieszkańców, którzy ucierpieli w ubiegłym tygodniu po przejściu nawałnic przez naszą Ojczyznę.
  2. We wtorek, 22 sierpnia grupa 50 Parafian udaje się na pielgrzymkę na Pojezierze suwalsko - augustowskie i do Wilna. O godz. 6.30 rano zostanie odprawiona Msza św. po której nastąpi wyjazd. Pielgrzymom życzymy szczęśliwej drogi i Bożej opieki.
  3. W piątek o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
  4. W sobotę w kościele obchodzić będziemy święto Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 18.00 i 19.00.
  5. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Weź plecak, daj wyprawkę". Dziękujemy firmie "Granit" z Legionowa za przybory piśmienne i firmie "InterDruk"za przybory papiernicze. Dziękujemy naszej Kadrze Warsztatów Terapii Zajęciowej św. Rity za pomoc w przygotowaniu wyprawek.
  6. Jutro wyprawki zostaną przekazane biedniejszym dzieciom z Legionowa i gminy Wieliszew. W tygodniu plecaki trafią do potrzebujących dzieci w Błędostowie, gm. Winnica.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz ciężko chorego Jędrka. Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" zwróciła się z prośbą o pomoc. Chłopiec ma 10 lat, od 6 lat walczy o życie. Konieczne jest rozpoczęcie leczenie przeciwciałami AntyGd2. Chłopiec jest już po wielu chemioterapiach, przeszczepie szpiku kostnego, trzech operacjach, terapii izotopem radioaktywnym (MBG).
  8. Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe na terenie kościelnym. Zapraszamy w piątek i sobotę na 8.00.
  9. Jutro będzie można złożyć elektrośmieci w godz. 8.00 - 11.00 na górnym parkingu. Tylko w tych godzinach można to zrobić, bowiem o godz. 11.00 odjedzie samochód, który zabierze wszystkie rzeczy.
  10. W przyszłą niedzielę, 27 września po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie Rycerzy św. Jana Pawła II. Zapraszamy Rycerzy i nowych kandydatów.