XVIII Niedziela Zwykła – 05.08.2018r.

  1. Układ Mszy Świętych, spowiedzi oraz kancelaria parafialna w wakacje: >>TUTAJ<<.

  2. List Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego: >>TUTAJ<<.

  3. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Po procesji możliwość adoracji do godz. 18.30.

  4. Jutro, 6 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 7.00 grupa 51 dzieci udaje się na tygodniowy wyjazd wakacyjny do Darłówka, Wszystkim dzieciom i opiekunom życzymy bezpiecznego czasu podróży i pobytu pod opieką Matki Bożej Fatimskiej.

  5. Jutro, 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 18.00, 19.00.

  6. Przypominamy, że 9 sierpnia o godz. 14.00 w przychodni Puls na Piaskach oraz 10.08 o godz. 8.00 w przychodni Legio - Med na ul. Husarskiej można wykonać badanie USG drożności żył i tętnić doppler color naczyń szyjnych, naczyń kończyn dolnych żylnych i tętniczych, echo serca i USG nerek, stawów, piersi, tarczycy i płuc. Więcej informacji na plakacie. Koszt za każde badanie to 55 zł.

  7. Dzisiaj rozpoczynamy kolejną edycję akcji "Weź plecak - daj wyprawkę". W kościele są wyłożone plecaki, które należy zabrać ze sobą do domu i wypełnić je przyborami szkolnymi (piórniki, zeszyty, mazaki, kredki i inne) i z zawartością należy przynieść je do kościoła do dnia 15 sierpnia. W tym roku z racji, że w Polsce dzieci dostaną od Państwa 300 zł na wyprawkę szkolną, dlatego plecaki zostaną przewiezione do biedniejszych polskich dzieci zamieszkałych na Litwie.

  8. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe rowerowym na obchody 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Ossowie. Zbiórka 15 sierpnia o godz. 7.30 pod kościołem garnizonowym w Legionowie. Więcej informacji pod numerem telefonu na plakacie informacyjnym.

  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.