XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018r.

 1. Układ Mszy Świętych, spowiedzi i kancelaria parafialna: >>TUTAJ<<.

 2. Dzisiaj jak ogłaszaliśmy tydzień temu przed kościołem zbieramy ofiary na rzecz pana Marka, naszego Parafianina, który bardzo poważnie ucierpiał w wypadku czołowego zderzenia autokaru i tira na "zakopiance" na początku czerwca.

 3.  Rozpoczęliśmy wakacje. Przypominamy, że w dni powszednie ze spowiedzi możemy skorzystać 15 minut przed Msza Świętą, tak samo w niedzielę przed wieczorną Eucharystią. W niedzielę do południa spowiedź bez zmian. Również urzędowanie Kancelarii Parafialnej ulega zmianie. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do środy od 19.30 do 20.30 i w soboty rano od 9.00 do 10.00.

 4. W piątek i w sobotę na górnym parkingu zbiórka makulatury z przeznaczeniem na misje.

 5. W tym tygodniu przypada:

  - I-szy czwartek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o 19.00 i trwać będzie do 22.00

  - I-szy piątek miesiąca - spowiedź od godz. 18.00 do 19.30

  - I-sza sobota miesiąca - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Pannie po Mszy Świętej o godz. 19.00 i trwać będzie do godz. 21.00

 6. Przypominamy, że sobotnia Msza Święta o godz. 19.00 jest odprawiana z formularza niedzielnego i jest skierowana do osób, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej w niedzielę

 7. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Grecji - śladami św. Pawła. Więcej informacji w linku: >>TUTAJ<<.

 8. W piątek o godz. 20.00 w kościele konferencja przedchrzcielna. Obowiązek uczestnictwa w konferencji mają rodzice którzy chrzczą dziecko w naszej Parafii lub oczekują na zgodę do innej Parafii, a także kandydaci na chrzestnych pochodzący z naszej Parafii.

 9. Dnia 14 lipca Odnowa w Duchu Świętym z Parafii Miłosierdzia Bożego organizuje autokarową pielgrzymkę do Torunia, Płocka i Czerwińska. Więcej informacji na plakacie w gablocie.