XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

  1.  W piątek i sobotę 75 dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieciom życzymy trwałego zaprzyjaźnienia się z Jezusem Eucharystycznym, a rodzicom aby byli świadkami wiary prowadzącymi dzieci do Zbawiciela.

  2.  W sobotę w Katedrze Warszawsko - Praskiej trzech Panów z naszej wspólnoty zostało przez Księdza Biskupa promowanych na nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. W Mszach Świętych z większą ilością wiernych będą modli pomagać w udzielaniu Komunii Świętej. Życzymy im, aby zawsze pamiętali kogo będą trzymać w swych dłoniach i w życiu prywatnym, aby świadczyli o Chrystusie.

  3.  W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała na Mszach Świętych o 18.00 i 19.00 będą święcone wianki z pierwocin tegorocznych traw, zbóż i kwiatów. Po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym odbędzie się procesja eucharystyczna, a następnie adoracja Jezusa Eucharystycznego do godz. 21.00.

  4.  W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 18.00 i 19.00. Po Mszy Świętej o godz. 19.00 wyruszy procesja Eucharystyczna. Tego dnia ze względu na uroczystość nie ma postu.

  5.  W sobotę natomiast obchodzić będziemy święto Niepokalanego Serca Maryi.

  6.  W przyszłą niedzielę gościć będziemy pana Benona Wylęgałę, który zaprosi nas na rekolekcje filmowe, które odbędą się w naszej Parafii.

  7.  Dziękujemy za prace porządkowe w minionym tygodniu na naszym terenie kościelnym. Dziękujemy za koszenie, zamiatanie, grabienie, za wszelkie prace upiększające nasz teren.

  8.  Dziękujemy wszystkim tym osobom, które trudziły się przy przygotowaniu Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy tym, którzy budowali poszczególne ołtarze, aktywnie wzięli udział w procesji i wszystkim uczestnikom uroczystości.