V Niedziela Zwykła – 05.02.2017

  1. W dniu dzisiejszym z racji I-szej Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji w ciszy i skupieniu do godziny 17.45. Po Mszy Świętej o godzinie 12.30
  2. w salce pod zakrystią zebranie dla Kół Żywego Różańca.
  3. Również dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 18.00 w salce pod zakrystią spotkanie Zakonu św. Jana Pawła II. Zapraszamy tych, którzy się już zapisali, oraz tych którzy mogliby włączyć się w tą szczytną ideę.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci i młodzież rozpoczyna ferie zimowe. W czasie ferii nie będzie katechez dla dzieci i młodzieży. Najbliższa katecheza dla dzieci klas III SP przed I-szą Komunią Świętą 26 lutego o godz. 10.25, a dla rodziców tychże dzieci 27 lutego, tj. poniedziałek o godz. 19.00.
  5. W sobotę 11 lutego w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy kolejny Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy osoby chore, niedołężne, w podeszłym wieku na Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00. Podczas tych Mszy Świętych będzie osobom chorym udzielony sakrament namaszczenia.
  6. Jeszcze dzisiaj w filii Muzeum Historycznego na os. Piaski o godz. 15.00 odbędzie się prezentacja dr Artura Bojarskiego, pt. "Powiat legionowski na starych mapach".
  7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę samolotową do Rzymu w dniach 1-8 maja i do Jordanii z Ziemią Świętą w drugiej połowie października. Bliższe informacje w zakrystii.