Uroczystość zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiejszą uroczystością kończymy Okres Wielkanocny. Przypominamy o przykazaniu kościelnym "W okresie Wielkanocnym Komunię Świętą przyjąć". Jutro drugi dzień Zielonych Świątek - Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
2. Również dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 12:30 procesja eucharystyczna i adoracja do godziny 18:30
3. Jeszcze dzisiaj przed kościołem tak, jak w całej Polsce, ofiary składane do koszyków przeznaczone są na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
4. Dzisiaj o godzinie 17:30 spotkanie dla młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania, a o godzinie 20:00 katecheza przed Sakramentem Małżeństwa w ramach kursu przedmałżeńskiego.
5. Z racji czwartkowego Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, które są w kościele, rozdajemy przed kościołem talony, które w kawiarence można będzie wymienić na pysznego loda na patyku.
6. W poniedziałek w godzinach 18:00-20:00 w budynku Centrum Pomocy Rodzinie nieodpłatnie przyjmował będzie psycholog.
7. W środę o godzinie 19:00 odprawiona zostanie Msza Święta w intencji ks. Arkadiusza i ks. Marka w rocznice święceń kapłańskich. Ksiądz Arkadiusz w tym roku przeżywać będzie 26 rocznicę święceń a ksiądz Marek 16 rocznicę święceń.
8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy księdza z parafii Matki Bożej Pompejańskiej w Warszawie. Ksiądz - duszpasterz z tej parafii wygłosi Słowo Boże i będzie nas prosił o wsparcie budowy tej świątyni ku czci matki Bożej.
9. Dziękujemy za piątkowe i sobotnie prace porządkowe. Zapraszamy zwłaszcza w sobotę na godzinę 8:00 do pomocy w pracach na terenie kościelnym. Będzie koszenie, zamiatanie, wywożenie skoszonej trawy. Proszę o wsparcie naszej wspólnej dbałości o nasz teren parafialny.