Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, “Zielone Świątki” – 09.06.2019

  1.  Jeszcze dzisiaj o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.

  2.  Jutro drugi dzień Zielonych Świątek - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, a zwłaszcza o 19.00.

  3.  W czwartek w Kościele obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy na Msze św. w naszym kościele o 18.00 i 19.00.

  4.  Przypominamy o zachowaniu przykazania kościelnego - w czasie wielkanocnym Komunię św. przyjmować. Ten czas Wielkiej Nocy kończy się dzisiejszą niedzielą.

  5.  Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Trójcy.

  6.  Prezydent Miasta Legionowo informuje o możliwości pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego, takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory. Możemy to zrobić wykręcając numer telefonu do Urzędu Miasta Legionowo 22 766 40 91, podając adres odbioru elektrośmieci. Koordynatorem jest Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.

  7.  W przyszłą niedzielą ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace budowlane wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, który powstaje obok kawiarenki. Wypożyczalnia ruszy od 1 sierpnia. Będą tam łóżka rehabilitacyjne w elektryczną regulacją, materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, koncentratory tlenu, schodołazy (aby osoby niepełnosprawne transportować po schodach), wózki elektryczne i inne.

  8.  We wtorek na tyłach Klubu Seniora w godz. 17.00 - 19.00 będzie przyjmował prawnik.