Święto Przemienienia Pańskiego; Niedziela – 06.08.2017r.

  1. Dzisiaj kolejna grupa dzieci wyjechała na tygodniowy wyjazd wakacyjny nad morze do miejscowości Jarosławiec. Życzymy im szczęśliwej drogi, dobrej pogody i udanego pobytu i powrotu do swoich najbliższych.
  2. Dzisiaj, tak jak co roku możemy wziąć udział w akcji prowadzonej przez naszą Parafię i Legionowskie Stowarzyszenie "Amicus" przy udziale wiernych - Weź plecak, daj wyprawkę. Pod ołtarzem znajdują się plecaki z serduszkiem (dla dziewczynek) i bardziej szare (dla chłopców). Plecaki możemy wziąć ze sobą do domów i wypełnić je przyborami szkolnymi (kredki, mazaki, zeszyty, bloki, piórniki) i do przyszłej niedzieli zwrócić je do zakrystii, tak by dzieci potrzebujące wytypowane przez OPSy i inne placówki jeszcze przed rozpoczęciem roku mogły je otrzymać. W ubiegłym roku wspólnie z Wami zrobiliśmy 240 wyprawek szkolnych.
  3. W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia przeżywać będziemy kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19.00, a następnie na Różaniec fatimski.
  4. Przed kościołem w gablocie wywieszone są różna informacje zawarte na plakatach. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią.
  5. Jeszcze dzisiaj z racji I-szej Niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna. Po Procesji możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 18.30