Niedziela Świętej Rodziny

  1. Jeszcze raz pragniemy podziękować tym, którzy przyczynili się do udekorowania świątyni i terenu na Uroczystość Bożego Narodzenia.
  2. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem kolędy na nowy rok. Ze względu na panującą epidemię, będzie ona miała inny charakter. Będziemy spotykać się w kościele podczas wspólnej eucharystii w intencji poszczególnych rejonów. Rozpoczynamy już w najbliższą sobotę. Na godzinę 16:00 zapraszamy mieszkańców budynków przy ulicy Wolskiej (numery parzyste) oraz ze Stanisławowa II. Ofiary składane podczas kolędy 2021 przeznaczone zostaną na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, które chcemy zamontować w celu obniżenia kosztów energii elektrycznej.
  3. W czwartek, będziemy kończyć stary rok 2020. Na Mszę Świętą dziękczynną zapraszamy na godzinę 17:00 a nie jak zwykle na 18:00. Zmiana spowodowana jest przepisami epidemiologicznymi, które uniemożliwiają w noc sylwestrową przemieszczanie się po godzinie 19:00.
  4. Przed nami, w tym tygodniu:
   • Pierwszy piątek miesiąca - spowiedź podczas wszystkich Mszy Świętych.
   • Pierwsza sobota miesiąca - po Mszy Świętej o godzinie 18, do godziny 20:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
   • Pierwsza niedziela miesiąca - po Mszy Świętej o godzinie 12:30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godziny 17:45
  5. W piątek 1 stycznia witać będziemy Nowy Rok. Tego dnia obchodzimy również Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w naszym kościele rozpoczynają się o 9:00, 11:00, 12:30 i 18:00. Tego dnia, po Mszy Świętej o godzinie 18:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych oraz kandydatów na chrzestnych przed Sakramentem Chrztu Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godzinie 11:00 nastąpi podsumowanie rorat. Dzieci, które uczęszczały na roraty proszone są o przyniesienie plansz z naklejkami. Będą nagrody!