IV Niedziela Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym o godz. 10.25 odbędzie się katecheza dla dzieci klas III szkoły podstawowej przed uroczystością I Komunii świętej.
2. We wtorek w budynku Centrum Pomocy Rodzinie w godz. 17.00-18.00 nieodpłatnie będzie przyjmował logopeda szkolny.
3. W tym tygodniu przypada:
- I piątek miesiąca – spowiedź od 16.15 do 18.30
- I sobota miesiąca – po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo zakończy się o godz. 20.15.
- I niedziela miesiąca – po Mszy świętej o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 17.15, do rozpoczęcia nabożeństwa Gorzkich Żali.
4. W piątek obok tradycyjnych nabożeństw Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 i 18.45 o godz. 20.00 odbędzie się ekstremalna Droga Krzyżowa. Trasa będzie liczyła ok 16 km. Rozpoczniemy wspólną modlitwą pod krzyżem misyjnym. Drogę Krzyżową wraz z rozważaniami poprowadzi ks. Piotr Domański, który przez lata posługiwał w naszej parafii a dzisiaj pracuje w parafii Chrystusa Króla w Warszawie.
5. W piątek o godz. 19.15 w kościele odbędzie się konferencja dla rodziców przed chrztem dziecka, oraz kandydatów na rodziców chrzestnych.
6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się tradycyjnie przed Niedzielą Palmową w czwartek, piątek i sobotę od 7 kwietnia do 9 kwietnia. Układ Mszy świętych rekolekcyjnych według porządku z lat ubiegłych.
8. W minionym tygodniu nasza parafia i Legionowskie Stowarzyszenie Amicus pod Areną w Legionowie z myślą o uchodźcach z Ukrainy rozdaliśmy blisko 6 ton różnego rodzaju warzyw. Dziękujemy wszystkim za trud niesienia pomocy potrzebującym.
9. W dniu dzisiejszym na Mszach świętych do południa gościmy przedstawicieli osób niepełnosprawnych z WTZ-tu w Kisielanach k. Siedlec. Przed kościołem reprezentują dorobek artystyczny swojej ciężkiej pracy w warsztacie. Zachęcamy do zapoznania się z pracami i może zakupienie na prezent z myślą o swoich bliskich.
10. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd do Szklarskiej Poręby w dniach 09-15 lipca 2022. W programie zwiedzanie Zamku Książ, Karpacza, wjazd kolejką na Śnieżkę, jednodniowa wycieczka do Drezna i wiele innych atrakcji. Więcej wiadomości w zakrystii.
11. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 18.00 zebranie dla rodziców dzieci klas IV w związku z uroczystością rocznicy komunii świętej. Obecność obowiązkowa.