II Niedziela Wielkanocna – 08.04.2018r.

 1. Dzisiaj zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 13.30 - 17.45. Z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele zgromadzimy się na wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia i rozważaniu przesłania Jezusa Miłosiernego.

 2. Również dzisiaj o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas III SP w ramach przygotowania do I-szej Komunii Świętej, o godz. 19.00 w szarych pawilonach pierwsza katecheza nowego cyklu kursu przedmałżeńskiego.

 3. Jutro obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte o godz. 17.00 i 18.00. Tego dnia będziemy modlić się w intencji dzieci poczętych, a nienarodzonych. Na stolikach wyłożone są deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.

 4. Jutrzejsze spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych zostaje przeniesione na piątek na godz. 19.00.

 5. Na wtorek na godz. 16.20 do salki pod zakrystią zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku do Komunii Świętej rocznicowej.

 6. Dnia 13 kwietnia o godz. 18.00 w kościele garnizonowym zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ofiar tragedii smoleńskiej.

 7. W naszej Parafii w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta upamiętniająca 78. rocznicę zbrodni katyńskiej. Będziemy wspominać bohaterów z Legionowa, którzy zginęli w Katyniu, Miednoje, Charkowie, Bykowni i innych miejscach kaźni na wschodzie, pamiętając o polskiej delegacji z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim na czele, którzy 8 lat temu zginęli pod Smoleńskiem udając się na Uroczystości Katyńskie.

 8. W przyszłą niedzielę o godz. 10.25 katecheza dla dzieci klas IV SP przed rocznicą Komunii Świętej.

 9. W przyszłą niedzielę w szarych pawilonach przy Warsztacie Terapii Zajęciowej św. Rity spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.Grupę chłopców zapraszamy na godz. 15.00, a dziewczęta na 16.30.

 10. W przyszłą niedziele przed kościołem będzie miała miejsce zbiórka ofiar do puszek na rzecz ciężko poparzonej 6-letniej Zuzi, która jest wychowywana przez matkę, która samotnie wychowuje pięcioro dzieci. Zachęcamy do wsparcia.

 11. W miniony piątek 100 dzieci, które regularnie uczestniczyły w nabożeństwach Drogi Krzyżowej zostały nagrodzone puzzlami i jajkami niespodziankami. Dziękujemy im za trud i zaangażowanie w nabożeństwo.