3 Niedziela Zwykła

 1. W dziś przed kościołem są zbierane ofiary na leczenie ciężko chorego Maćka. Chłopiec jest niepełnosprawny w poważnym stopniu oraz choruje na autyzm.
 2. Również dzisiaj o godz. 10:25 katecheza dla dzieci z kl. III SP przed I Komunią Św., a o godz. 16:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
 3. Z racji dzisiejszej Niedzieli Słowa Bożego od 13:30 do 16:00 w kościele będziemy mogli wysłuchać Ewangelii wg Św. Marka i Listów św. Jana. Zapraszamy by po obiedzie w ramach spaceru przyjść do kościoła z własnym egzemplarzem Pisma Świętego Nowego Testamentu i chwilę zasłuchać się w Słowo Boże.
 4. Również dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18:00 nasza schola Fatima Canta da koncert kolęd. Wcześniej schola zapewni również oprawę Mszy Św.
 5. W piątek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Św. wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
 6. W tym tygodniu kończymy czas naszych wspólnych spotkań w ramach Mszy Św. kolędowych o godz. 18:45. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic:
 • w poniedziałek: Gen. Roi 28, 30, 32, 34
 • we wtorek: Gen. Roi 36, 38, 40, Żwirki, Wigury, Balonowa
 • w środę zapraszamy dodatkowo te rodziny, które w wyznaczonym czasie nie mogły wziąć udziału w Eucharystii kolędowej. Zapraszamy także w tym dniu pozostałe rodziny z innych parafii, które pragną taką Mszę przeżyć w naszej świątyni.
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy otworzyli się na Słowo Boże i uczestniczyli we Mszach Św. kolędowych. Dziękujemy za obecność, modlitwę, Komunię Św. i złożone ofiary na rzecz inwestycji, które będą realizowane w parafii w tym roku.
 2. Jutro nad drzwiami wejściowymi między szopką a kaplicą Św. Jana Pawła II będzie montowana mozaika przedstawiająca obraz „Światłość Świata”. Zastąpi ona tymczasowy obraz-replikę, która się tam znajduje.