24 Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.

 1. Obecnie w Kościele rozpoczynamy kolejny tydzień wychowania. Będziemy modlić się w intencji dzieci i młodzieży oraz wychowawców.
 2. Przez cały wrzesień trwają zapisy na nowy cykl katechez przed I Komunią Świętą oraz Bierzmowaniem. Szczegóły w zakrystii.
 3. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na kawę, herbatę, gofry, popcorn, ciasto, czekoladę czy chleb ze smalcem
 4. Dzisiaj o godz. 17.15 w kościele zebranie dla rodziców Liturgicznej Służby Ołtarza (bielanek, scholi, lektorów i ministrantów) w związku z nowym rokiem formacyjnym.
 5. Również dzisiaj o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Św. Fatimska, a po niej procesja i Różaniec Fatimski. Serdecznie zapraszamy.
 6. W dniu dzisiejszym na każdej Mszy Św. odbywa sie obrzęd poświęcenia Krzyży, które będziemy mogli nabyć przed kościołem i zawiesić w naszych domach, mieszkaniach i zakładach pracy.
 7. W poniedziałek obchodzić będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  O godz. 7:30 zapraszamy na Eucharystię w intencji firm działających na naszym, legionowskim rynku. Po Mszy Św. wieczornej (ok. 19:30) odbędzie się nabożeństwo adoracji krzyża do godz. 21.00.
 8. Na wtorek na godz. 17 do kościoła zapraszamy rodziców dzieci kl. IV SP przed rocznicą Komunii Św. Będzie możliwość odebrania pamiątkowego zdjęcia z Uroczystości I Komunii, jeśli ktoś jeszcze nie odebrał.
 9. Na piątek na godz. 17 zapraszamy osoby, które w tym roku rozpoczynają swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. W spotkaniu borą udział zarówno te osoby, które już były na pierwszym spotkaniu, jak i nowe.
 10. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na nasze diecezjalne seminarium.
 11. Za tydzień w niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która w ubiegłym roku rozpoczęła swoje przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
 12. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Serce Jezusa" ze Stanisławowa Pierwszego zaprasza na Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym w naszej świątyni co czwartek od 24 września w godz. 19-21. Szczegółowe informacje przedstawi za tydzień na każdej Mszy Św. osoba współorganizująca cykl 10 spotkań.
 13. W dniu 3 października br. Koła Żywego Różańca zapraszają na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 5.00 - powrót po 20.00. Koszt - 60 zł. Zapisy w zakrystii