16 Niedziela Zwykła

  1. 1. Jutro 19 lipca zapraszamy na kolejne nabożeństwo do Świętego Józefa. O godzinie 19:00 Msza Święta a po niej modlitwa do patrona małżeństw i rodzin. Przed Mszą Świętą pod ołtarzem złożyć można intencje, za które będziemy się modlić podczas nabożeństwa.
  2. 2. W czwartek 22 lipca, jak co miesiąc nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych Świętej Rity. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godzinie 19:00 a następnie do modlitwy do tej szczególnej świętej. Przed Mszą Świętą przed kościołem można będzie kupić róże - symbol Świętej Rity.
  3. 3. W najbliższą niedzielę 25 lipca z racji Święta Świętego Krzysztofa po każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia pojazdów mechanicznych. Każdy właściciel pojazdu otrzyma pamiątkowy breloczek lub plakietkę z wizerunkiem patrona kierowców i podróżujących. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  4. 4. Serdecznie dziękujemy za sobotnie prace porządkowe na terenie naszego kościoła. Za koszenie trawy, zamiatanie, czyszczenie schodów itp. Za tydzień również czekamy na chętnych do pomocy w tych pracach.