XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020r.

  •  Zachęcamy jeszcze do udziału w akcji "Weź plecak - daj wyprawkę". Należy zabrać z podestu scholi plecaki do domu i wypełnić przyborami szkolnymi (do środy włącznie przynieść go do kościoła). Przed rozpoczęciem szkoły plecaki wraz z zawartością trafią do polskich dzieci z biedniejszych rodzin z Kowalczuk, Jałówki i Turmont na Litwie.

  •  W sobotę, 22 sierpnia zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza Święta, a po niej nasze comiesięczne modlitwy do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Róże będzie można zakupić pod kościołem przed Mszą Świętą.

  •  Przypominamy, że we wtorki w godzinach 14 - 15 i w czwartki w godz. 13 - 14 można zgłosić się do odbioru żywności (wędliny, ciasto, mięso, owoce, itp.)

  •  W przyszłą niedzielę pragniemy podziękować ks. Piotrowi za 4-letnią posługę w naszej Parafii. Od 28 sierpnia ks. Piotr rozpoczyna swoją posługę duszpasterską w Parafii Chrystusa Króla w Warszawie. Zapraszamy za tydzień na Mszę Świętą o godz. 9.00, gdzie w sposób szczególny wszystkie wspólnoty parafialne i nie tylko wyrażą ks. Piotrowi wdzięczność za jego posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

  •  Dziękujemy za czwartkowe i piątkowe prace porządkowe na naszym terenie przy kościele. Dziękujemy za koszenie, zamiatanie i nowe nasadzenia krzewów. W wyniku zarazy ćmy syberyjskiej musieliśmy wyrzucić blisko 100 bukszpanów i w to miejsce rozpocząć nowe nasadzenia. Dziękujemy za pomoc i ofiarę swej ciężkiej pracy na rzecz estetyki naszego terenu.