VI niedziela zwykła

1. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę przeznaczone są na pomoc ludności Turcji i Syrii, która ucierpiała w wyniku trzęsienia ziemi. Zachęcamy do osobistych wpłat na konto Caritas Polska. W naszej świątyni za ławkami możemy również przez cały najbliższy tydzień składać ofiary wrzucając je do skarbony. Niezwłocznie te ofiary zostaną przekazane do Caritas które na co dzień wspiera ofiary kataklizmu.
2. Rozpoczęły się ferie. Dzisiaj i za tydzień nie będzie katechezy dla dzieci i młodzieży. Najbliższe katechezy w niedzielę 26 lutego:
- o godz. 10.25 dla dzieci klas III szkoły podstawowej
- o godz. 16.00 dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania
3. W czasie ferii zapraszamy do naszej świetlicy dzieci na zajęcia plastyczne, gry, zabawy, wyjazdy do kin i parków rozrywki. Świetlica jest czynna od godz. 9.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku. Zadanie dofinansowane przez gminę miejską Legionowo.
4. W poniedziałek o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji firm, właścicieli i pracowników z naszego legionowskiego rynku .
5. We wtorek w godz. 17.00-19.00 w budynku Centrum Wsparcia Fizycznego nieodpłatnie będzie przyjmował prawnik.
6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Marka pallotyna, który na Mszach świętych wygłosi do nas Słowo Boże i podzieli się swymi wrażeniami z wieloletniej pracy misyjnej. Przed kościołem będziemy mogli zakupić książkę jego autorstwa jako wsparcie w pracy misyjnej księży pallotynów. Już w sobotę na Mszy świętej o godz. 18.00, która jest z formularza niedzielnego będziemy mogli poznać misyjność Kościoła i zakupić książkę.
7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Józefa patrona rodzin i małżeństw. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.40. Intencje będzie można złożyć przed rozpoczęciem nabożeństwa pod ołtarzem.