VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017

  1. Jutro o godzinie 7.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji firm, właścicieli, pracowników i ich rodzin z prośbą do Matki Bożej Fatimskiej o opiekę. Na godzinę 18.00 na Mszę Święta zapraszamy wszystkich pracodawców , a następnie na spotkanie formacyjne w salce pod zakrystią.
  2. Rozpoczęły się ferie zimowe. Zapraszamy dzieci od poniedziałku do piątku w czasie ferii w godzinach 9.00 - 14.00 do skorzystania z naszej świetlicy. Dzieci w ramach zajęć świetlicowych będą również odbywać wycieczki do kina, parku rozrywki w Warszawie czy na basen.
  3. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do przekazania 1% ze swoich podatków na rzecz naszego Legionowskiego Stowarzyszenia AMICUS, które zajmuje się osobami niepełnosprawnymi. opieką nad ludźmi chorymi i starszymi  w gm. Wieliszew, czy opieką nad dziećmi prowadząc świetlice środowiskowe w Wieliszewie i Legionowie, a także organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Numer KRS zamieszczony jest w naszym biuletynie i będzie jeszcze drukowany przez najbliższe tygodnie.