Kolonie w Darłówku. Wspomnienia

W dniu 6 sierpnia , grupa 51 dzieci  pod opieką Ks. Tomasza i Pani Anity i Izabeli, udała się na letni wypoczynek do Darłówka.  Zaraz po Mszy Świętej wyruszyliśmy w drogę do ośrodka wypoczynkowego Korsarz. Po rozlokowaniu w pokojach i obiadokolacji udaliśmy się na plażę, by przywitać się z morzem.

Na wyjeździe było wiele atrakcji lecz by wypoczynek był w pełni udany zadbaliśmy także o sferę duchową.  Każdego dnia uczestniczyliśmy we Mszy Świętej lub wspólnie odmawialiśmy różaniec. Z zaplanowanych atrakcji zostały zrealizowane wszystkie punkty.

Byliśmy między innymi:

- w Aquaparku w Jarosławcu

- na basenie w Darłówku

- w Leonardii- parku gier i zabaw

- w Dolinie Charlotty, gdzie byliśmy w Fokarium, Zoo Charlotty oraz w wodnym Zoo Safari

- na zamku w Darłowie

- rejs statkiem pirackim.

Każdego dnia byliśmy  nad morzem, gdzie odbywał się konkurs na zamek z piasku.  Zawsze dbamy o porządek, więc jak co roku odbył się konkurs czystości.

Był to świetnie wykorzystany czas. Lato tego roku było piękne i upalne. Pogoda słoneczna, powietrze gorące, woda w morzu ciepła, złocisty piasek na plaży.  Każdy z nas zabrał ze sobą wiele wspomnień, które pozostaną w pamięci na długo. Dziękujemy Ks. Tomaszowi i opiekunom za wspaniałe i bezpieczne kolonie.

Zobacz nasze fotografie!